Espoon keskus, KIRKKOJÄRVEN KOULU
KESKIVIIKKO (Rina Januzi)
17.00–17.40 Taaperomuskari 2–3-vuotiaille
17.50–18.35 Bändimuskari 4–5-vuotiaille
TORSTAI (Riia Tammi)
16.20–16.50 Taaperomuskari 1-vuotiaille
17.00–17.40 Taaperomuskari 2–3-vuotiaille
17.50–18.35 Bändimuskari 4–5-vuotiaille
18.45–19.30 Bändimuskari 5–6-vuotiaille
Kattilalaakso, Nauriskasken koulu
MAANANTAI (Reet Donner)
16.20–16.50 Vauvamuskari
17.00–17.40 Taaperomuskari 2–3-vuotiaille + sisarus
17.50–18.35 Bändimuskari 4–5-vuotiaille
18.45–19.30 Bändimuskari 5–6-vuotiaille
Latokaski, Kantokasken koulu
TIISTAI (Riia Tammi)
16.20–16.50 Taaperomuskari 1-vuotiaille
17.00–17.40 Taaperomuskari 2–3-vuotiaille
17.50–18.35 Bändimuskari 4–5-vuotiaille
18.45–19.30 Bändimuskari 5–6-vuotiaille
Leppävaara 1, Ruusutorpan koulu
Arkisin ennen kello 17.00 järjestettävät ryhmät pidetään Albatross Day Caren salissa (Lintuvaarantie 33).
MAANANTAI (Vilma Räikkönen)
14.00–14.30 Taaperomuskari 1-vuotiaille (Albatrossin tiloissa)
14.45–15.15 Vauvamuskari (Albatrossin tiloissa)
17.00–17.40 Taaperomuskari 3-vuotiaille
17.45–18.30 Bändimuskari 4–5-vuotiaille
18.35–19.20 Bändimuskari 5–6-vuotiaille
KESKIVIIKKO (Katri Montonen)
14.00–14.30 Taaperomuskari 1-vuotiaille (Albatrossin tiloissa)
14.45–15.15 Vauvamuskari (Albatrossin tiloissa)
17.00–17.40 Taaperomuskari 2-vuotiaille
17.45–18.30 Bändimuskari 5–6-vuotiaille
Leppävaara 2, Leppävaaran koulu
TIISTAI (Inka Lepistö)
17.00–17.40 Taaperomuskari 2–3-vuotiaille
17.50–18.35 Bändimuskari 4–5-vuotiaille
LAUANTAI (Inka Lepistö)
9.30–10.00 Vauvamuskari
10.10–10.50 Taaperomuskari 2–3-vuotiaille + sisarus
11.00–11.30 Taaperomuskari 1-vuotiaille
11.40–12.25 Bändimuskari 4–5-vuotiaille
Lintuvaara, Lintumetsän koulu
KESKIVIIKKO (Reeta Saranpää)
16.20–16.50 Taaperomuskari 1-vuotiaille
17.00–17.40 Taaperomuskari 2–3-vuotiaille
17.50–18.35 Bändimuskari 4–5-vuotiaille
18.45–19.30 Bändimuskari 5–6-vuotiaille
Lintuvaara, Lintuvaaran koulu
PERJANTAI (Reeta Saranpää)
16.20–17.10 Jumppamuskari 2–3-vuotiaille
17.20–18.10 Jumppamuskari 2–3-vuotiaille
18.20–19.10 Jumppamuskari 4–6-vuotiaille
Niittykumpu, Niittykummun koulu
MAANANTAI (Elina Haavisto)
16.30–17.00 Vauvamuskari
17.10–17.50 Taaperomuskari 2–3-vuotiaille
18.00–18.40 Taaperomuskari 3-vuotiaille
18.50–19.35 Bändimuskari 5–6-vuotiaille
KESKIVIIKKO (Sofia Voltti)
16.30–17.00 Taaperomuskari 1-vuotiaille
17.10–17.50 Taaperomuskari 2–3-vuotiaille + sisarus
18.00–18.45 Bändimuskari 4–5-vuotiaille
Saunalahti, Saunalahden koulu
KESKIVIIKKO (Inka Lepistö)
16.45–17.15 Taaperomuskari 1-vuotiaille
17.20–18.00 Taaperomuskari 2–3-vuotiaille
18.05–18.50 Bändimuskari 4–5-vuotiaille
PERJANTAI (Rina Januzi)
16.30–17.00 Vauvamuskari
17.05–17.55 Jumppamuskari 2–3-vuotiaille
18.00–18.50 Jumppamuskari 2–3-vuotiaille